Kolekcja Jesień/Zima

W kolekcji Jesień/Zima firma Josef Seibel stawia jak zawsze na wysokiej jakości materiały w najlepszym wykonaniu. Nowe, modne kolory zostały idealnie dopasowane do trendów obowiązujących w najbliższych wiosennych i letnich miesiącach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a każdy z Państwa z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Więcej
Witamy

Firma Josef Seibel jest wiodącym europejskim producentem obuwia z ponad 100-letnią tradycją.
Jej obuwie, określane jako komfortowe cechuje bardzo wysoka jakość wykonania oraz użycie wyłącznie naturalnych materiałów. Firma ma swoja siedzibę w Niemczech zaś produkcja przeważającej części obuwia odbywa się w Europie.

Bardzo wysoka jakość produktów jak i konkurencyjne ceny spowodowały, że już od wielu lat firma Josef Seibel jest w Europie jednym z liderów w sprzedaży obuwia komfortowego.

W skład grupy Josef Seibel wchodzi firma ROMIKA, która przed kilkoma laty została przejęta przez firmę Josef Seibel oraz WESTLAND.

Więcej
Film
Jpsef Seibel
Więcej
Aktualności

Moda i ekologia

Jeśli szukasz obuwia, które będzie zarówno modne, jak i bardzo wygodne oraz firmy, która w swojej filozofii kieruje się troską o środowisko i etyką w biznesie to znalazłeś markę dla siebie.

Firmie Josef Seibel zajęło dużo czasu, aby połączyć filozofię związaną z ekologią, zasadami etycznymi oraz modą w produkcji obuwia. W wyniku tego procesu powstała kolekcja butów Spirit of Nature.

Bogata oferta stylowych półbutów, butów za kostkę oraz kozaków dla kobiet i mężczyzn jest dostępna w naszych sklepach na terenie całej Polski. Zapraszamy do obejrzenia naszej kolekcji będącej połączeniem dobrego smaku i wygody.

Więcej